כמה עולה ניסור ביהלום?

כמה עולה ניסור ביהלום?

שאלה:

למה לשלם כל כך יקר בניסור ביהלום או בקידוח ביהלום? אפשר לשלם בזול בחציבה בקונגו?

תשובה:

צריכים אנו לדעת כי לפעמים היקר הוא זול והזול הוא יקר, כמו: המשל באחד ששאל אדם שישב בפרשת דרכים איזה דרך יותר קרובה לעיר פלונית? ואמר לו אותו אדם 2 אפשרויות: דרך קצרה שהיא ארוכה ודרך ארוכה שהיא קצרה.הלך אותו אדם בדרך קצרה שהיא ארוכה וראה שניכנס בהמשך לדרך עפר לא סלולה שקשה בה מאד ההליכה, חזר לאותו אדם ואמר לו למה אמרת שזו קצרה? אמר לו אמרתי שהיא קצרה אבל ארוכה, משום שבסופה קשה ההליכה ומיגעת, אבל השניה דרך ארוכה שהיא קצרה, כי היא דרך סלולה.

אותו דבר שבאים לשאול על עלות של ניסור ביהלום או קידוח ביהלום  לעומת חציבה בקונגו נראה שחציבה בקונגו היא הדרך הזולה ואילו ניסור בטון, או קידוח בטון הינם דרכים יקרות. בל נשכח שהמחירים של ניסור ביהלום או קידוח ביהלום משתנים בהתאם למספר פרמטרים שתוכלו לקרוא כאן

חברתנו ספיר ויהלום בע"מ מומחים בניסור וקידוח ביהלום, מבצעת גם עבודות מורכבות בניסור וקידוח ביהלום עם שימוש במנופים אם צריך בעבודות גובה, ובצמוד לתוכניות מהנדס לניסור וקידוח ביהלום.

חברתנו מבצעת עבודות ניסור וקידוח ביהלום באשדוד, בתל אביב, בראשון לציון, בבני ברק, בגבעתיים, ברמת גן, ברמת חובב, ביבנה, באשקלון, בפתח תקוה, בראש העין, בגדרה, ברחובות, בנתיבות, בשדרות, באופקים, בבאר שבע, בקרית גת, בקרית מלאכי וברוב אזורי הארץ.

תוך חשיבות על מתן שירות איכותי וטוב ללא פשרות. והכי חשוב עם אחריות והרבה נשמה.

אנו עושים ניסור עמודים ביהלום, וכן ניסור פתחים לחלונות בניסור יהלום, וכן ניסור פתחים לדלתות בניסור יהלום, וכן ניסור מדרגות בניסור ביהלום, וכן ניסור גגות בניסור ביהלום, וכן ניסור תעלות חשמל ותעלות ביוב אנו מנסרים ביהלום, ועוד מגוון עבודות נרחב. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת שתרצו מאתנו חברת ספיר ויהלום ניסור וקידוח ביהלום בע"מ.

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן