לפי מה נקבע מחיר ניסור הבטון

הפרמטרים שקובעים את מחיר ביצוע עבודת ניסור הבטון הם:

לפי מה נקבע המחיר של ניסור בטון ביהלום, או המחיר של קידוח בטון ביהלום?

מחיר ניסור ביהלום וקידוח ביהלום נקבע לפי מספר פרמטרים המובאים כאן:

  1. גודל העבודה:  מהו הגודל שצריך לנסר בבטון יש הבדל אם הינך מעונין בניסור חלון או בניסור קיר שלם וכד׳, ככל שהניסור גדול יותר שעות העבודה מתארכות וכן, בלאי הכלים עולה.
  2. גובה העבודה ורמת הגישה: פרט חשוב נוסף בקביעת מחיר לניסור בטון הוא רמת הקושי של ביצוע עבודת ניסור הבטון, זה הרי ברור שיש הבדל בין ביצוע עבודת ניסור מתוך דירה בקומה ראשונה, לבין ניסור בטון בדירה גבוהה בגובה שמצריך מנוף לצורך הניסור שאז במחיר הניסור יהיה תוספת עבור הבאת המנוף.
  3. פינוי הפסולת:  פרמטר נוסף חשוב בהצעת מחיר עבור ניסור בטון הוא הצורך בפרוק הבטון לחתיכות ופינויו, זוהי עבודה שאינה קשורה בהצעת המחיר שקיבלתם עבור ניסור הבטון אם לא סיכמתם זאת, לעיתים פינוי הפסולת מצריך עבודה עם מנוף גבהים שיפנה את הקיר המנוסר לתוך מכולה כמו בניסור בקומות עליונות, ניסור מעקה בטון של גג וכד׳.
  4. מרחק ביצוע עבודת הניסור:  פרט חשוב בחישוב מחיר עבודת ניסור בטון (גם אם הקבלן המבצע לא אומר לכם שהוא לוקח על זה.) הוא המרחק אלין קבלן ניסור הבטון צריך להגיע אליוכדי לבצע את עבודת ניסור הבטון, בזה נמדד מחיר הדלק שיוציא עבור נסיעתו, בלאי של רכב וזמן הגעה,כמובן כדאי לברר את כל הפרטים לפני ולעשות השואת מחירים כדי לקבל את המחיר הטוב והזול ביותר עבור ניסור בטון, ולבחור חברה בפריסה ארצית, שתוכל להביא מענה גם לאזורים רחוקים יותר.

אנו חברת ספיר ויהלום בע"מ מבצעים עבודות ניסור בטון וקידוח בטון בכל חלקי הארץ בפריסה ארצית, רמת עבודה מקצועית, מדויקת ואמינה, עמידה בלוח הזמנים ובמחיר סביר.

ניתן לראות מחירון בסיסי המשתנה בהתאם לפרמטרים הנ״ל בקישור כאן

לקבלת הצעת מחיר הטוב בעבורכם חייגו:

050-410-77-15
050-278-99-90
או שילחו הודעה בטופס צור קשר המופיע בצד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן