ניסור בטון עבור פיר למעלית

שאלה:

יש לנו בנין ישן בין ארבע קומות בלי מעלית וקצת התבגרנו, ורצינו להתעניין על התקנת מעלית בבניין אם הדבר אפשרי? ובמה זה כרוך? האם אנו צריכים לעשות ניסור בטון עבור פיר למעלית, וכיצד?

תשובה:

כיום, יש הרבה הקלות בבניית מעלית לבניין. אם מעונינים בהתקנת מעלית תחילה, צריך את הסכמת רוב השכנים בבניין המשותף. לאחר מכן צריך להוציא היתר לבניית מעלית לבניין. בשביל זה צריך להתייעץ עם אדריכל או מהנדס.

לבנית מעלית יש 2 מצבים:

  1. אם קיים פיר בחלל חדר המדרגות שמידותיו: 1.20X0.80 מטר ניתנת האפשרות להקים שם מעלית. ולצורך כך, דרוש לבצע ניסור בטון בתקרה, ולפעמים יש צורך גם בקירות.
  2. אם אין פיר בחלל חדר המדרגות, יש צורך לעשות פיר חיצוני ולשם כך דרוש ניסור בטון עבור הקירות.

ב-2 המצבים רצוי לבצע את ניסור הבטון ביהלום, ולא ע״י שבירה בקונגו. וכך תתקבל רמת הדיוק המקסימלית ויחסוך זמן, כסף ולכלוך. כמובן, חשוב לקרוא לחברה אמינה ומקצועית שתבצע לכם עבודה זו.

כדאי לשקול את בניית המעלית בחיוב מכמה סיבות.

  1. נוחות – מי היום לא מחפש להקל מעל עצמו, תחשבו לעצמכם עוד כמה שנים תתבגרו קצת, ואז מה תעשו איך תטפסו לקומות העליונות של הבניין? נצלו את ההזדמנות שבבניין משותף יש כמה שנושאים בהוצאות. שאגב, כיום יש תחרות גדולה בשוק בהתקנת מעליות, אשר שווה קצת לבזבז זמן על סקר שוק לפני שסוגרים עם חברה מסוימת לפעמים זה חסכון של עשרות אלפי שקלים וקבלת שרות מצוין גם אם החברה לא ממש גדולה.
  2. ערך הבניין – כשיש מעלית בבנין ערך הדירה עולה.
  3. מכירת הדירה – יותר קל למכור דירה הנמצאת בבנין עם מעלית מדירה הנמצאת בבנין ללא מעלית.

אנו בחברת ספיר ויהלום מומחים בניסור בטון ביהלום לפיר הבניין לצורך בניית מעלית לבניין,

מבצעים ניסור קיר ותיקרת בטון ביהלום עבור פתחים לפיר המעלית של הבניין.

נשמח לשרת אותכם נאמנה צוות ספיר ויהלום.

למחירון ניסור בטון או קידוח בטון הקליקו

דילוג לתוכן