ניסור בטון

מהו ניסור בטון?

כדי להבין מהו ניסור בטון ביהלום, תחילה עלינו לדעת מהו בטון? בטון הוא חומר המשמש לבנייה תוכלו לקרוא בהרחבה  כאן

את הניסור בטון מבצעים באמצעות דיסק יהלום – המשמש לחיתוך אבן ובטון עשוי מתכת המצופה באבקת יהלום.
רמת החיתוך בדיסק יהלום אצל מומחים כמו ספיר ויהלום ניסור וקידוח בטון בע״מ הינה רמת דיוק מקסימלית ואינה גורמת ללכלוך, הם מבצעים עבודות ניסור בטון בפריסה ארצית ברחבי הארץ.

מטרות ניסור בטון בדיסק יהלום

ניסור בטון בדיסק יהלום משמש כיום מאוד להרבה מטרות עבודה:

 1. עבור עבודת ריצוף מנסרים את האריחים כדי להתאימם למקומות קשים,
  כגון: למשקופי דלתות שאי אפשר לנסר אותם בחותך קרמיקה כי החיתוך במכונת קרמיקה הוא לא חיתוך עם זוויות מיוחדות כמו שצריכים בניסור ליד משקופים,
  וכן לניסור עיגולים למכסה הביוב וכדומה,
 2. עבור ניסור אבני שיש לקבלת ניסור יפה ומדויק, כמובן עובי הדיסק משתנה,
 3.  עבור ניסור פתחים לדלת או לחלון
 4. עבור תעלות חשמל, וניסור תעלות אינסטלציה וביוב
 5. עבור ניסור עמודים מבטון, ניסור מדרגות, ניסור גגות,
  ועוד הרבה אפשרויות שלא מנינו אותם כאן,  מבצעים ע״י ניסור בדיסק יהלום .

לפי מה נקבע מחיר ניסור הבטון?

הפרמטרים שקובעים את מחיר ביצוע העבודה הם:

 1. גודל העבודה:  מהו הגודל שצריך לנסר בבטון יש הבדל אם הינך מעונין בניסור חלון או בניסור קיר שלם וכד׳, ככל שהניסור גדול יותר שעות העבודה מתארכות וכן, בלאי הכלים עולה.
 2. גובה העבודה ורמת הגישה: פרט חשוב נוסף בקביעת מחיר לניסור בטון הוא רמת הקושי של ביצוע עבודת ניסור הבטון, זה הרי ברור שיש הבדל בין ביצוע עבודת ניסור מתוך דירה בקומה ראשונה, לבין ניסור בטון בדירה גבוהה בגובה שמצריך מנוף לצורך הניסור שאז במחיר הניסור יהיה תוספת עבור הבאת המנוף.
 3. פינוי הפסולת:  פרמטר נוסף חשוב בהצעת מחיר עבור ניסור בטון הוא הצורך בפרוק הבטון לחתיכות ופינויו, זוהי עבודה שאינה קשורה בהצעת המחיר שקיבלתם עבור ניסור הבטון אם לא סיכמתם זאת, לעיתים פינוי הפסולת מצריך עבודה עם מנוף גבהים שיפנה את הקיר המנוסר לתוך מכולה כמו בניסור בקומות עליונות, ניסור מעקה בטון של גג וכד׳.
 4. מרחק ביצוע עבודת הניסור:  פרט חשוב בחישוב מחיר עבודת ניסור בטון (גם אם הקבלן המבצע לא אומר לכם שהוא לוקח על זה.) הוא המרחק אליו קבלן ניסור הבטון צריך להגיע כדי לבצע את עבודת ניסור הבטון, בזה נמדד מחיר הדלק שיוציא עבור נסיעתו, בלאי של רכב וזמן הגעה, כמובן כדאי לברר את כל הפרטים לפני ולעשות השואת מחירים כדי לקבל את המחיר הטוב והזול ביותר עבור ניסור בטון, ולבחור חברה בפריסה ארצית, שתוכל להביא מענה גם לאזורים רחוקים יותר.
 5. מקור חשמל: שימוש במסורים איכותיים כשלנו חייב מקור חשמל זמין ורציף. עלות העבודה בפרויקטים שיש להם מקור חשמל נמוכה יותר מפרויקט המצריך שימוש בגנרטור.

[ המחירון כאמור משתנה לפי הפרמטרים הנ״ל ]

תהליך ביצוע עבודת ניסור הבטון

 • הגעה

  אנו מגיעים למקום העבודה כדי לבחון ולהתאים את הציוד הדרוש לביצוע ניסור הבטון ברשותינו ציוד משוכלל ומתקדם ביותר לביצוע ניסור בטון ביהלום,
 • הצעת מחיר

  התאמת הצעת מחיר משתלמת מותאמת בדיוק עבורכם אשר נקבעת ומשתנה לפי מספר פרמטרים. מחירון כללי של ניסור בטון תוכלו לראות כאן (המחירים אינם קבועים ומשתנים בהתאם לצורכי הלקוח)
 • הכנת המקום

  בדיקת אזור הניסור כדי שלא נפגע חלילה בתשתיות חשמל ומים וכן שרטוט מדויק של מקום ניסור הבטון כדי להפיק את הדיוק המקסימלי

 • ביצוע עבודת ניסור הבטון

  אנו מבצעים את עבודת ניסור הבטון בצמוד לתוכניות מהנדס, עם שימוש במנופים בעבודות גובה תוך זהירות יתר למניעת נזק ומפגע בטיחותי, ושומרים על רמת נקיות גבוהה.
 • סיום העבודה

  לאחר ביצוע עבודת ניסור הבטון לא תמה עבודתינו אנו דואגים להשאיר מקום נקי ולפנות את הפסולת שנוצרה.

תקראו עוד על ניסור בטון

ניסור בטון בפריסה ארצית

קידוח בטון בבי״ח שיבא
ניסור בטון בפריסה ארצית

קידוח בטון בבנק הדם בשיבא

קידוח בטון בבנק הדם בשיבא בוצע ע״י חברת ספיר ויהלום המומחים בקידוחי בטון ביהלום ובניסור בטון ביהלום, חברת ספיר ויהלום מבצעת עבודות קידוח בדייקנות מירבית

קרא עוד »
ניסור בטון ביבנה
ניסור בטון בפריסה ארצית

ניסור בטון ביבנה

ניסור רצפת בטון ופתיחת חלון ביבנה חברת ספיר ויהלום חברה לניסור בטון וקידוח בטון נקראו לעבודת תמ״א ביבנה הם נתבקשו לבצע ניסור בטון ב- 2

קרא עוד »
ניסור בטון רצפה במפעל קרגל
ניסור בטון בפריסה ארצית

ניסור רצפה במפעל קרגל

חברת ספיר ויהלום מומחים בעבודות ניסור בטון בכל התחומים,מבצעים ניסור רצפה במפעל קרגל בלהבים להלן תוכלו לראות חלק מתמונות ניסור הרצפה תמונות נוספות תוכלו לראות

קרא עוד »
ניסור בטון עמודים במתקן להתפלת מים בפלמחים
ניסור בטון בפריסה ארצית

ניסור בטון בפלמחים

חברת ספיר ויהלום מומחים בעבודות ניסור בטון בכל התחומים ניסור דלתות, ניסור חלונות, ניסור חדרי ממ״ד וכד׳ הוזמנו לבצע עבודות ניסור בטון במתקן להתפלת מים

קרא עוד »

מחירון ניסור בטון מעודכן לשנת 2020

ספיר ויהלום ניסור בטון מציגים בפניכם מחירים התחלתיים עבור ביצוע עבודות  ניסור בטון, (רב המחירים הינם למטר ומושפעים מכמות המטרים) המחירים הינם תלויים בסוג העבודה ובמורכבותה לכן יתכן שהמחירים בפועל יהיו גבוהים מהמחירים שמוצגים כאן, אם ברצונכם לבצע עבודות ניסור בטון תוכלו להעזר בטבלת המחירים ולפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר המותאמת במיוחד לדרישתכם.

חברת ספיר ויהלום ניסור וקידוח בטון עושים את הכל על מנת לתת לכם את הצעת המחיר הזולה והטובה עבורכם אם מצאתם זול יותר אל תהססו לעדכן אותנו ונשתדל להתאים לכם את המחיר הטוב ביותר בשבילכם עם עבודה מדויקת ואמינה כדי שתצאו מרוצים!!!

תגובות של לקוחות מרוצים תראו כאן

דילוג לתוכן